Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi - PLM Prensiplerine Odaklanmış Eğitimler" Sloganına Sahip PLMegitimi.com Web Sitem Yayın Hayatına Başladı

PLMegitimi.com: Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi - PLM Prensiplerine Odaklanmış Eğitimler

Savunma Sanayii Akademi (SSA) bünyesinde eğitimler vermenin ve ASELSAN İç Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayarak ASELSAN İç Eğitimen havuzuna dahil olmanın verdiği motivasyon ile Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) Prensipleri üzerine hazırladığım eğitimlere odaklanmış bir internet sitesi hazırlamaya 2023 yılı sonunda karar vermiştim. Bir kaç ay süren hazırlık süreci sonunda, 2024 yılı Mart ayında PLMegitimi.com sitesini yayına aldım.

PLM Eğitimi ™ internet sitesinde; Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) Prensipleri‘ne odaklanarak, bu konuda hazırladığım ve verdiğim eğitimlere yönelik içerikler başta olmak üzere, makaleler, iyi uygulama örnekleri ve dijital dönüşüm yol haritası paylaşımları yapmayı planlıyorum.

PLMegitimi.com web sitesi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

(PLM: Product LIfecycle Management)

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

Makaleler & İyi Uygulama Örnekleri & Yol Haritaları

PLM Makaleleri Ana Sayfası'na ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

 

(PLM: Product LIfecycle Management)

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

 

(PLM: Product LIfecycle Management)

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

Bilgi Almak veya Görüş İletmek için İletişime Geçebilirsiniz

Verdiğim eğitimlere yönelik bilgi talepleriniz veya sitede yayınlamış olduğum diğer içeriklere yönelik görüşleriniz için iletişim formu üzerinden benimle irtibata geçebilirsiniz. PLM Eğitimi ™ sitesine yönelik genel görüş ve önerileriniz için de bana her zaman ulaşabilirsiniz. İletişim formuna ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

 

PLMegitimi.com Linkedin Sayfası

PLMegitimi.com Linkedin Sayfası

Sitede yer alan güncel içeriklerden ve planlanan Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi prensiplerine odaklanmış eğitim tarihlerinden haberdar olmak; Türkiye'de PLM alanında çalışan diğer kişiler ile iletişim halinde olmak için PLMegitimi.com Linkedin sayfasını takip edebilirsiniz.

Son Güncelleme: Çarşamba, 15 Mayıs 2024 19:51