Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Kişisel Gelişim Bölümü

Kişisel Gelişim Ana Sayfası

Erkan Okur Tarafından Derlenmiş Kişisel Gelişim Yazıları

Etiketler: Kişisel Gelişim Makaleleri, Röportajları, Mülakatta Başarılı Olma Yolları, Özgeçmiş Hazırlama TeknikleriBaşarılı İnsanların Bilinen 12 Özelliği

Başarıya Giden Yol - Başarılı İnsanların Bilinen 12 Özelliği

Başarılı insanları, diğerlerinden ayıran en önemli özelliğin "çok çalışmak" olduğuna şüphe yok. Bununla beraber, yapılan bağımsız araştırmalar ile başarılı insanların ön plana çıkmasını sağladığı düşünülen ortak özelliklere de ulaşıldı.

Strayer Üniversitesi’ndeki bir çalışma çoğu insanın başarıyı kişisel amaçlara ulaşmak ile alakalı olduğunu düşündüğünü ortaya koydu. Ultra başarılı insanlar kendilerini kişisel amaçlarına ulaşarak tatmin ederler. Hayatlarının çoğu farklı boyutunda –arkadaşlık ilişkilerinde, fiziksel ve zihinsel sağlıklarında, ailelerinde ve işlerinde (iyi olmakla yetinmedikleri aynı zamanda haz aldıkları işlerinde)– başarılı olmuşlardır. TalentSmart bir milyondan fazla insanla bir araştırma yürütmüştür ve biz öğrendik ki başarılı insanlar birçok yönden birbirilerine benziyor ve çok fazla ortak yanı var. Özellikle, başarılı insanlar; sakin ve üretken kalmak için duygularını yönetme özelliğine sahiptir.

"Başarılı İnsanların Bilinen 12 Özelliği"ne ulaşmak için lütfen yazının devamını okuyun.

Son Güncelleme: Çarşamba, 30 Eylül 2015 17:39
Devamını oku
 
İş Analizi Yönetimi Sertifika Programı - 28 Ocak 2012 (54 Saat)
Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

3 yılı aşkın süredir "İş Geliştirme ve Süreç Yönetim Uzmanı" olarak çeşitli yazılım firmalarında görev almış bir Endüstri Mühendisi olarak, "İş Analizi" konusunu yakından takip etmeye çalışıyorum. Bu bağlamda, bir kaç dönemdir takip ettiğim ama bütçe sıkıntıları yüzünden dahil olamadığım, Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve İstanbul Institute iş birliğiyle açılan "İş Analizi Yönetimi Sertifika Programı" hakkında bazı bilgiler paylaşmak istedim.

İş Analizi Yönetimi Sertifika Programı

Eğitim Tarihi : 28 Ocak 2011
Kontenjan : 25 kişi ile sınırlıdır.
Eğitim Yeri : Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız / Beşiktaş / İstanbul
Süre : 54 Saat (4,5 Hafta) Cumartesi − Pazar 9:30 − 17:00 DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ>>

Eğitimin amacı, katılımcılara sağladığı avantajları ve katkıları, katılım şartları, eğitim içeriği ve eğitim kadrosu hakkındaki tüm detayları yazının devamın bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: Salı, 27 Aralık 2011 14:53
Devamını oku
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 3

İstatistikler

Kayıtlı Kullanıcı : 190
Paylaşılan Yazı : 68
Web Bağlantıları : 5
Toplam Yazı Okunma : 713779

Kimler Çevrimiçi?

Şu anda 165 konuk çevrimiçi