Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
PLM - Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

PLM - Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi Yazılımları Ana Sayfası

Erkan Okur Tarafından Derlenmiş PLM (Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi) Yazılımları

Etiketler: Kurumsal Yazılımlar, Açık Kaynak Kodlu Yazılımlar, Ürün Yaşam Döngüsü Yazılımları, Product Lifecycle Management, PLM Yazılımları, PLM Uygulamaları, Açık Kaynak Kodlu PLM, Open Source PLM ve diğer PLM yazılımları hakkında detaylı bilgiler, kurulum dosyaları, ekran görüntüleri, eğitim dokümanları ve daha fazlası ...

PLM - Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi Yazılımları hakkında teknik destek ve danışmanlık hizmeti almak için, iletişim formu aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
Erkan Okur


"Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi - PLM Prensiplerine Odaklanmış Eğitimler" Sloganına Sahip PLMegitimi.com Web Sitem Yayın Hayatına Başladı

PLMegitimi.com: Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi - PLM Prensiplerine Odaklanmış Eğitimler

Savunma Sanayii Akademi (SSA) bünyesinde eğitimler vermenin ve ASELSAN İç Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayarak ASELSAN İç Eğitimen havuzuna dahil olmanın verdiği motivasyon ile Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) Prensipleri üzerine hazırladığım eğitimlere odaklanmış bir internet sitesi hazırlamaya 2023 yılı sonunda karar vermiştim. Bir kaç ay süren hazırlık süreci sonunda, 2024 yılı Mart ayında PLMegitimi.com sitesini yayına aldım.

PLM Eğitimi ™ internet sitesinde; Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) Prensipleri‘ne odaklanarak, bu konuda hazırladığım ve verdiğim eğitimlere yönelik içerikler başta olmak üzere, makaleler, iyi uygulama örnekleri ve dijital dönüşüm yol haritası paylaşımları yapmayı planlıyorum.

PLMegitimi.com web sitesi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Son Güncelleme: Çarşamba, 15 Mayıs 2024 19:51
Devamını oku
 
ASELSAN İç Eğitmenlik Programı Kapsamında, PLM Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi Eğitimi Vermeye Başladım

ASELSAN Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) Eğitimi

ASELSAN Öğrenme ve Gelişim Müdürlüğü tarafından organize edilen İç Eğitmenlik Programı kapsamında gerekli eğitimleri tamamlayarak, 2023 yılı sonunda ASELSAN İç Eğitimen havuzuna dahil olmuştum.

ASELSAN İç Eğitimenlik Programı kapsamındaki ilk eğitimimi, 3-4-5 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirdim. Bu kapsamda, hem bana bu imkanı sunan ASELSAN Öğrenme ve Gelişim Müdürlüğü'ne hem de PLM alanında kendini geliştirmek için istekli olan tüm eğitim talep sahiplerine teşekkür etmek istiyorum.

Eğitim içeriği hakkında genel bilgilere ve ASELSAN İç Eğitimenlik programı hakkında detaylar için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Son Güncelleme: Salı, 16 Nisan 2024 20:29
Devamını oku
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 5