Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Kariyer Merkezi Ana Sayfası

Kariyer Merkezi Ana Sayfası

Erkan Okur Tarafından Derlenmiş Kişisel Gelişim Yazıları

Etiketler: Kişisel Gelişim Makaleleri, Röportajları, Mülakatta Başarılı Olma Yolları, Özgeçmiş Hazırlama TeknikleriKariyer Yolculuğum - GaziENT Gelecek Endüstri ile Gelecek (GEG) 2019 Sunumu

GaziENT Gelecek Endüstri ile Gelecek 2019 Etkinliği

7 Kasım 2019 tarihinde Ankara Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi'nde, Gazi Endüstri Topluluğu (GaziENT) tarafından düzenlenen "Gelecek Endüstri ile Gelecek" Savunma Sanayii panelinde konuşmacı olarak yer alma şansı buldum

Üniversite yıllarından itibaren başımdan geçenleri, iş hayatında edindiğim tecrübeleri, hedef olarak belirlediğim konuları ve karşıma çıkan fırsatlar/sorunlar ile bu hedeflerin nasıl değiştiğini bir sunumda özetlemeye çalıştım.

Kariyer yolculuğum ile ilgili detayları içeren, etkinlikte paylaştığım sunumu yazının devamında bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: Pazar, 05 Ocak 2020 00:16
Devamını oku
 
Başarılı İnsanların Bilinen 12 Özelliği

Başarıya Giden Yol - Başarılı İnsanların Bilinen 12 Özelliği

Başarılı insanları, diğerlerinden ayıran en önemli özelliğin "çok çalışmak" olduğuna şüphe yok. Bununla beraber, yapılan bağımsız araştırmalar ile başarılı insanların ön plana çıkmasını sağladığı düşünülen ortak özelliklere de ulaşıldı.

Strayer Üniversitesi’ndeki bir çalışma çoğu insanın başarıyı kişisel amaçlara ulaşmak ile alakalı olduğunu düşündüğünü ortaya koydu. Ultra başarılı insanlar kendilerini kişisel amaçlarına ulaşarak tatmin ederler. Hayatlarının çoğu farklı boyutunda –arkadaşlık ilişkilerinde, fiziksel ve zihinsel sağlıklarında, ailelerinde ve işlerinde (iyi olmakla yetinmedikleri aynı zamanda haz aldıkları işlerinde)– başarılı olmuşlardır. TalentSmart bir milyondan fazla insanla bir araştırma yürütmüştür ve biz öğrendik ki başarılı insanlar birçok yönden birbirilerine benziyor ve çok fazla ortak yanı var. Özellikle, başarılı insanlar; sakin ve üretken kalmak için duygularını yönetme özelliğine sahiptir.

"Başarılı İnsanların Bilinen 12 Özelliği"ne ulaşmak için lütfen yazının devamını okuyun.

Son Güncelleme: Çarşamba, 30 Eylül 2015 17:39
Devamını oku
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 5

İstatistikler

Kayıtlı Kullanıcı : 190
Paylaşılan Yazı : 68
Web Bağlantıları : 5
Toplam Yazı Okunma : 713773

Kimler Çevrimiçi?

Şu anda 140 konuk çevrimiçi