Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Kariyer Yolculuğum - GaziENT Gelecek Endüstri ile Gelecek (GEG) 2019 Sunumu

GaziENT Gelecek Endüstri ile Gelecek 2019 Etkinliği

7 Kasım 2019 tarihinde Ankara Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi'nde, Gazi Endüstri Topluluğu (GaziENT) tarafından düzenlenen "Gelecek Endüstri ile Gelecek" Savunma Sanayii panelinde konuşmacı olarak yer alma şansı buldum

Üniversite yıllarından itibaren başımdan geçenleri, iş hayatında edindiğim tecrübeleri, hedef olarak belirlediğim konuları ve karşıma çıkan fırsatlar/sorunlar ile bu hedeflerin nasıl değiştiğini bir sunumda özetlemeye çalıştım.

Kariyer yolculuğum ile ilgili detayları içeren, etkinlikte paylaştığım sunumu yazının devamında bulabilirsiniz.

Etkinlik için hazırladığım kısa sunumda, 3 ana başlık yer alıyor:

  1. Hızlı Geçen Üniversite Yılları: 4 yıl süren ve hızlı geçtiğini düşündüğüm üniversite yıllarında, her yıl için aklımdan geçen, keyif aldığım, sıkıntı çektiğim konuları özetlemeye çalıştım.

  2. İş Hayatında Kendi  Yolunu Çizme: 10 yılı aşan ve 5 farklı firmayı içeren iş hayatımda, her işimde başımdan geçenleri, işlerin bana kattıklarını, yaşadığım olumlu ve olumsuz tecrübeleri özetlemeye çalıştım.

  3. Değişime, Fırsatlara ve Gelişmeye Açık Olma: Üniversiteye girdiğim 2003 yılından başlayarak 2019 yılına gelene kadar, kendine çizdiğim kariyer hedeflerini ve karşıma çıkan yeni fırsatlar ile bu kariyer yolunun nasıl değiştiğini özetlemeye çalıştım.

Sunumun tamamını, SlideShare üzerinden aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: Pazar, 05 Ocak 2020 00:16
 

İstatistikler

Kayıtlı Kullanıcı : 190
Paylaşılan Yazı : 68
Web Bağlantıları : 5
Toplam Yazı Okunma : 719206

Kimler Çevrimiçi?

Şu anda 165 konuk çevrimiçi