Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ücretsiz Mühendislik Hesaplama Yazılımı: PTC Mathcad Express
PTC MathcadPTC Mathcad Express: En gelişmiş mühendislik hesaplama yazılıma ücretsiz sahip olun. PTC Mathcad Express Talep Formunu yazının devamın bulabilirsiniz.

Mathcad Express Nedir?

Mathcad Express, kullanıcıların Mathcad Prime 2.0'da bulunan bazı özellikleri ömür boyu ücretsiz olarak kullanmalarına imkan sağlayan yeni Mathcad versiyonudur. Mathcad Express, kullanıcıların programlama, dokümantasyon, raporlama ve çözümlerini doğrulama gibi işlemlerle daha az zaman kaybetmesini sağlayarak mühendislik problemlerini çözmeye odaklanmalarını imkan vermektedir. Mathcad Prime 2.0'ın güçlü özelliklerinin hepsini barındırmasa da, Mathcad Express güçlü bir analiz aracıdır ve hem öğrenmesi hem de kullanması oldukça kolaydır.

PTC Mathcad Express

Nasıl sahip olabilirsiniz?

Mathcad Express ile Mathcad Prime 2.0'da bulunan tüm özellikleri 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 30 günlük süre sona erdiğinde, kullanıcılar Mathcad Express'te yer alan belirli özellikleri ömür boyu kullanmaya devam edebilirler. Mathcad Express içerisinde yer alan bilgilendirme mesajları ile kullanıcılar; yazılımın yeni özellikleri, eğitimler, yazılım kullanımıyla ilgili ipuçları ve yazılımın ticari sürümüne sahip olmak için izlenmesi gereken yollar gibi konularda bilgilendirilmekte ve Mathcad çalışma sayfalarında "Mathcad Express" filigranları yer almaktadır. Mathcad Prime 2.0 versiyonuna geçiş yapan kullanıcılar, Mathcad'in tüm özelliklerinden yararlanabilir, yazılım içerisinde yer alan bilgilendirme mesajlarını kapatabilir ve filigranlarını kaldırabilirler.

Express versiyonu ile ücretsiz olarak ömür boyu kullanabileceğiniz özellikler:

·      Matematiksel Denklem Düzenleme

·      Kapsamlı Dokümantasyon

·      Temel Sayısal Fonksiyonlar ve Operatörler

·      Birimler

·      X-Y Grafikleri

Express versiyonu ile 30 gün boyunca deneyebileceğiniz Mathcad Prime 2.0 özellikleri:

·      3D İleri Derece Numerik Fonksiyonlar

·      3D Programlama

·      3D Sembolik Hesaplamae

·      3D MS Excel ile Entegrasyon

·      3D İleri Derece Grafik Tipleri

Hiç vakit kaybetmeyin, hemen Mathcad Express indirerek kullanmaya başlayın.

Son Güncelleme: Pazar, 30 Aralık 2012 00:50